Nevşehir Haber

Devriye Ekipleri Uyuşturucu Tacirlerine Göz Açtırmıyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Devriye Ekipleri Uyuşturucu Tacirlerine Göz Açtırmıyor
162
17 Ekim 2020 - 10:11
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Emniyet Müdürlüğümüz Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Resmi Devriye Ekipleri İlimizin Asayişine yönelik yapmış olduğu başarılı çalışmalarının yanında Uyuşturucu Tacirleri ve Kullananlarına da göz açtırmıyor.

Resmi Ekiplerimizin şüpheli şahıslar ve araçlara yönelik 2 gün içerisinde yapmış olduğu çalışmalarda, Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları ve bilgisi dahlinde durumundan şüphelendikleri;

1 şahsın yapılan kontrolünde 3,74 gr. Metamfetamin ele geçirilmiş, şahıs ve ele geçen malzeme Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne teslim edilmiştir.

1 araç içerisindeki 1 şahsın yapılan kontrolünde 4,43 gr. Metamfetamin ele geçirilmiş, şahıs ve ele geçen malzeme Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne teslim edilmiştir.

1 araç içerisinde  2,22 gr. Metamfetamin ele geçirilmiş, şahıs ve ele geçen malzeme Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne teslim edilmiştir.

1 şahsın üzerinde 1  adet ZORAKİ marka kuru sıkı tabanca  ve 2 adet fişek ele geçirilmiş, şahıs ve ele geçen malzemeler Polis Merkezi Amirliğine teslim edilmiştir.

1 araç içerisindeki 1 şahsın yapılan kontrolünde 0,87 gr. Metamfetamin ele geçirilmiş, şahıs ve ele geçen malzeme Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne teslim edilmiştir.

1 araç içerisindeki 1 şahsın yapılan kontrolünde 1 gr. Metamfetamin maddesi ele geçirilmiş, şahıs ve ele geçen malzeme Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne teslim edilmiştir.

1 araç içerisindeki 4 şahıs incelenmiş, araç içerisinde 3,52 gr. Metamfetamin maddesi ele geçirilmiş, şahıs ve ele geçen malzeme Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne teslim edilmiştir.

Toplam 10 şahıstan 15,78 gr Metamfetamin ve 1 adet kuru sıkı tabanca ve 2 adet fişek ele geçirmiş, şahıslar hakkında adli işlem yapılmıştır.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.