Nevşehir Haber

Dijital Dönüşümün Yol Haritası İstanbul’da Çizilecek

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Dijital Dönüşümün Yol Haritası İstanbul’da Çizilecek
721
28 Kasım 2019 - 9:21
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Teknolojinin gelişimi ile günümüzde iş süreçleri ve iş yapış şekillerinde önemli değişiklikler meydana geliyor.

Öyle ki yeni dönem endüstri ve yeni nesil teknolojilerle birlikte değişen üretim algısı geleceğin tüm teknolojilerine ışık tutmaya devam ediyor. Yeni nesil robotik teknolojisi aracılığıyla üretim faaliyetlerindeki işçi yükünün azalması ve üretim sürelerinin kısalması Ar-Geye aktarılan kaynakları ve dolayısıyla yeni nesil teknolojilerin ortaya çıkış hızını arttırıyor. Yaşanan bu dönüşümler savunma ve havacılık sanayiini de doğal olarak etkiliyor.

Dünyadaki dijital dönüşüme ayak uydurmak için düzenlenen etkinliklere Kasım ayında İstanbulda gerçekleştirilecek Digital Impact İstanbul Digital Dönüşüm Fuarı ve Zirvesi de ekleniyor.

Digital Impact Fuarı Yeni iş bağlantıları kurma sektörün önde gelen isimleriyle bir araya gelme fırsatı sunacak.

ROBOTİK SİSTEMLERDEN YAPAY ZEKAYA 5G’DEN BULUT BİLİŞİME KADAR PEK ÇOK KONU KONUŞULACAK

Birçok üst düzey firmanın katılımı ve 20 bini aşkın ziyaretçinin konuk edilmesi planlanan fuarda finans eğitim sanayi ekonomi dahil olmak üzere hemen hemen tüm sektörleri etkisi altına alan dijitalleşme olgusu çerçevesinde pek çok detaya ev sahipliği yapılacak.

3 gün sürecek fuar kapsamında endüstri 4.0 uygulamaları e-ticarette başarıya giden yol uçtan uca dijital dönüşüm üretimin geleceği ve otomasyon sistemi ile üretim gibi birçok farklı konularda uzman kişiler tarafından sunumlar gerçekleştirilecek bu alanlarda ürün ve hizmetleri olan işletmelerin ise çözümleri ziyaretçilere sunulacak.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.