Erkan YÜZER, Ak Partiden Çat belediye başkanlığı için aday adayı oldu

Nevşehir'in sevilen esnaflarından ve beyfendiliği ile bilinen Erkan YÜZER, Çat belediye başkanlığı için bende varım dedi. Bugün Ak parti merkez ilçe başkanlığına gelerek başvuru dosyasını Merkez ilçe başkanı Av. Murat ÖZKAYA'ya teslim etti. Aday olması ve seçilmesi halinde Memleketi Çat'a hizmet için kendi proje ve planlarını hayata geçirmeye çalışacak olan YÜZER, Çat'ın Turizmde ve Tarımda daha da gelişmesi için gecesini gündüzüne katacağını belirtti.

Erkan YÜZER, Ak Partiden Çat belediye başkanlığı için aday adayı oldu

Nevşehir'in sevilen esnaflarından ve beyfendiliği ile bilinen Erkan YÜZER, Çat belediye başkanlığı için bende varım dedi.
Yüzer, 30 yıllık esnaf tecrübesiyle ve kurumsal büyük firmaların bayiliklerini yaparak kendi sektörünün öncülüğünü yapıyor. Bugün
Ak parti merkez ilçe başkanlığına gelerek başvuru dosyasını Merkez ilçe başkanı Av. Murat ÖZKAYA'ya teslim etti. Aday olması ve seçilmesi halinde Memleketi Çat'a hizmet için kendi proje ve planlarını hayata geçirmeye çalışacak olan YÜZER, Çat'ın Turizmde ve Tarımda daha da gelişmesi için gecesini gündüzüne katacağını belirtti.
Kaynak www.nevhaber.com.tr