Kayaşehir Festivaline gelecek sanatçılar belli oldu

Nevşehir Belediyesi öncülüğünde Nevşehir Belediye Başkanı Rasim ARI'nın hayali olan Nevşehir'i Sosyal ve Kültür Turizminin başkenti yapma hayali gerçeğe dönüşüyor.
15 Ağustos-15 Eylül tarihleri arasında Kayaşehir'de yapılması planlanan bu festivalde sahne alacak sanatçılar belli oldu.
Nevşehir Belediye Başkanı Rasim ARI'nın lansmanını yaptığı başkan yardımcılarından İbrahim YÜZER'in yoğun çalışma ve emekleriyle olgunlaşan proje, Baykonser bünyesinde hayata geçiriliyor.

Kapadokya Güzel Atlar diyarı Kayaşehir Festivali son zamanlarda Kapadokya Bölgesinde Mayıs ayında yapılan Cappadox ve Milyonfest gibi festivallerden daha büyük bir festival olacak.

Baykonser imtiyaz sahibi adına uğraşlarını sürdüren Bahri AYDOĞAN Bu festivalin yapılmasındaki organizasyon ayağını oluşturuyor. 15 Ağustos/15 Eylül 2024 tarihleri arasında Kayaşehir'de farklı alanlarda kurulması beklenilen sahneler ve etkinlikler bu festivalin sürekliliğini sağlayacak.

Kayaşehir festivalinde Melek Mosso, Motiue, Yeni Türkü, Zeynep Bastık, Haluk Levent, Debublüman, Emre Aydın, Seksendört, Cem Adrian gibi sanatçılar sahne alacak.