MHP Göreme'de Seçim Ofisini açtı 

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Göreme Belediye Başkan adayı Ömer Eren'in seçim ofisi, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç'ın katılımıyla gerçekleşti.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde çalışmalarını hızlandıran Göreme Belediye Başkanı ve Başkan adayı Ömer Eren, seçim çalışmalarını daha etkili bir şekilde yürütmek amacıyla seçim ofisi açılışını gerçekleştirdi.

Açılışa MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç, MHP İl Başkanı Ali Akkoç, Ülkü Ocakları Başkanı Musa Şevik, teşkilat üyeleri ve birçok partili katıldı.

MHP Göreme Belediye Başkan adayı Ömer Eren, yaptığı konuşmadan seçim ofisinin önemine vurgu yaparak, seçim çalışmalarını daha etkin bir şekilde sürdüreceklerini belirtti. Eren, konuşmasında ayrıca, TOKİ projesinin bakanlığa gönderildiğini ve onaylarını beklediklerini ifade etti. Verdiği bütün sözleri ve taahhütleri yerine getirdiklerini ifade eden Başkan Eren, kasabam için çok daha büyük hizmetler kazandıracağım diye konuştu. Başkan Eren, Milletvekili Filiz Kılıç'tan TOKI konutları için 2024 yılında gerçekleştirileceği sözünü aldıklarını açıkladı. Seçim ofisinin açılışında bir araya gelen MHP'li yöneticiler, partililer ve binlerce MHP sevdalısı vatandaş seçim sürecinde çok daha fazla çalışacaklarını ifade ederek birlik ve beraberlik mesajları verdi.