Ortahisar belediye başkanlığı seçimini tekrardan kazanan Ortahisar belediye başkanı Mustafa ATEŞ, Tüm Ortahisarlılara Teşekkür etti.

Ortahisar belediye başkanı Mustafa Ateş Ortahisarda 56 yıl aradan sonra seçimi üst üste kazanan kişi olarak büyük bir başarıya imza attı. İlk döneminde Ortahisara birçok eser kazandıran Ateş'in Ustalık döneminde Ortahisar' ı Kapadokya'nın cazibe merkezi haline getirecek projelere imza atması bekleniyor. 

Ateş, Tebrik için Çiçek yerine Ortahisarlı öğrencilere burs ve yardımlarda bulunan Ortahisar Kadınları Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği"ne bağış yapmalarını rica etti. 

Ateş Sosyal Medya üzerinden yaptığı açıklamada:

"TEŞEKKÜRLER ORTAHİSAR...
İtirazlar incelendi.
Kesin olmayan seçim sonuçlarına göre:

Ak Parti : 1006
MHP : 939
CHP : 169
YRP : 17
SP : 4

Ortahisar tarihinde 56 yıl sonra bir ilki gerçekleştirip, üst üste ikinci kez şahsımı Belediye Başkanı seçerek yeniden bir tarih yazan, 1006 Oy ve %47,2 ile emaneti bize yeniden tevdi eden Ortahisarlı hemşehrilerime çok teşekkür ederim. Bu süreçte bana güvenip destek olan gönüldaşlarıma ve ekip arkadaşlarıma da özellikle şükranlarımı sunarım. Desteklerinizi asla unutmayacağım.

Mazbatamızı aldıktan hemen sonra Hükümetimizin ve Milletvekillerimizin büyük destekleriyle; Ortahisarımızı en güzel, en adil, en dürüst, en hoşgörülü ve en şeffaf şekilde yönetmeye devam edeceğiz.

Kıymetli dostlarım; göndermeyi düşündüğünüz ÇİÇEKLERİN yerine, Ortahisarlı Üniversite Öğrencilerine burs şeklinde geri dönecek olan, "Ortahisar Kadınları Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği"ne ait aşağıda detayları yazılı Banka Hesabına bağış yapmanızı istirham ediyorum. Yapacağınız yardımlar için şimdiden teşekkür ederim...

Hesap Adı : ORTAHİSAR KADINLARI
IBAN No : TR28 0001 2009 6870 0010 2601 26

 

Kaynak www.nevhaber.com.tr