Nevşehir Haber

Kardelen Eğitim Kurumları Birinci Sınıf Öğretmenleri

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kardelen Eğitim Kurumları Birinci Sınıf Öğretmenleri
310
04 Mart 2020 - 12:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Nevşehir’in en tecrübeli ve dinamik kadrosu ile 26 yıldır hizmet veren Kardelen Eğitim kurumları 2020-2021 eğitim öğretim dönemi birinci sınıf öğretmenlerini ilan etti.

Yaptığı eğitim yatırımları ile adından sıkça söz ettiren ve kamu oyunun büyük beğenisini toplayan Kardelen Koleji tecrübeli sınıf öğretmeni kadrosuyla yola devam dedi. Her biri alanında uzman eğitimcilerden oluşan Kardelen Eğitim Kurumları öğretmen kadrosu önümüzdeki eğitim öğretim döneminde de Nevşehir halkına hizmet vermeye devam edecek.

2020-2021 Eğitim öğretim yılında geleceğimizi emanet edeceğimiz ve Nevşehir’in teveccühünü kazanmış sınıf öğretmenleri Seher ALEVLİ, Adem ÇINKIR ve Ekrem KALAY olacak.

Değerli öğretmenlerimizin özgeçmişleri ise şu şekilde;

Seher ALEVLİ Sınıf Öğretmeni

1969 Uçhisar doğumlu olan Seher ALEVLİ; ilk, orta ve lise öğrenimini Nevşehir’de tamamladı. Niğde Eğitim Yüksek Okulunda 1989 yılında mezun oldu.Yozgat’ın Akdağmedeni Çiçekli Köyünde göreve başladı. Nevşehir de Kurugöl, Özyayla köylerinde, Rauf Nail Akman İlköğretim okulunda ve son olarak 75. Yıl İlkoklunda 26 yıl görev yaptı. 2016-2017 öğretim yılından itibaren Kardelen ilkokulun da çalışmak üzere Kardelen Eğitim Kurumları ile anlaşan Seher Alevli evli ve iki çocuk annesidir.

Adem ÇINKIR Sınıf Öğretmeni

1965 Kahramanmaraş doğumlu olan Adem ÇINKIR, Konya Selçuk Üniversitesi Niğde Eğitim Yüksekokul’undan mezun oldu. Avanos Mehmet Akif Ersoy İlköğretim okulunda, Avanos Bahçelievler 100. Yıl İlkokulunda olmak üzere yurdun çeşitli okullarında 29 yıl öğretmen ve uzman öğretmen olarak çalıştı. 2016-2017 eğitim öğretim yılı itibariyle Kardelen Ailesine dahil olan Adem ÇINKIR evli ve bir çocuk babasıdır.

Ekrem KALAY Sınıf Öğretmeni

İlk, orta ve lise öğrenimimi Nevşehir’de, Yüksek öğrenimimi Kırşehir Eğitim Enstitüsünde tamamladım. Kahramanmaraş Pazarcık ve Adana Tufanbeyli ilçelerinde 4 er yıl çalıştıktan sonra Nevşehir’e tayin oldum. İlimiz Acıgöl ilçesinde Nevşehir eğitim araçları merkezinde çalıştım. Mehmet Gülen ilkokulunda 12 yıl çalıştıktan sonra 2017 yılında Kardelen ailesine katıldım.Evli ve 3 çocuk babasıyım.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.