Nevşehir Haber

Kozaklı’nın her yanı şantiye alanı oldu

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kozaklı’nın her yanı şantiye alanı oldu
552
22 Nisan 2020 - 19:52
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kozaklı Ak Partiden belediye başkanı seçilen Av. Akif KABUKÇUOĞLU’NUN 1.yılında adeta şantiye alanına döndü.

Kozaklı tarihinde hiç görmediği vizyon ve dinamiklilikle görevini sadece yerleşim merkezlerinde temizlik, aydınlatma, su, yol sağlama, satış yerlerini denetleme gibi kamu hizmetlerine bakan bir kurum olarak görmeyip, Kozaklının hak ettiği yere gelmesi için gecesini gündüzüne katan bir belediye başkanı ve ekibi iş başında.

İlk olarak kurumsal belediyecilik anlayışıyla belediye birimlrrindeki değişimle başlayan süreç, Toki’nin Kozaklı’ya kazandırılması, ilçeye Devlet hastanesi yapımı için Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin KOCA’nın talimat vermesinin sağlanması, Kozaklı’ya gereklilik arzeden bir üst geçitin ihalesinin yapılmasının sağlanması, Elektrik direklerinin yer altına alınması, ilçede en büyük bir Millet bahçesi niteliğinde bir yaşam merkezinin Kozaklı’ya kazandırılması Şeklinde devam ediyor.
Kozaklının Termal Turizm dışında Kapadokya bölgesine gelen yerli ve yabancı turistlerin de bir uğrak noktası olma yolunda Kozaklının fiziksel görünümü de gün geçtikçe değişiyor.
Selam olsun Memleketimizin her köşesine hizmet ederek çalışan gecesini gündüzüne katanlara…

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.