Nevşehir Haber

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

NEVÜ Antrenörlük Eğitimi Bölümü 50 Öğrenci Alacak

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
NEVÜ Antrenörlük Eğitimi Bölümü 50 Öğrenci Alacak
405
10 Ağustos 2020 - 10:17
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

NEVÜ Antrenörlük Eğitimi Bölümü 50 Öğrenci Alacak

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Bölümü özel yetenek sınavı ile 50 öğrenci alacak.

NEVÜ Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Bölümü 2020-2021 eğitim-öğretim yılı için,  genel kontenjan ile 18 erkek – 19 kadın, milli olimpik 3 erkek – 3 kadın, milli olimpik olmayan 1 erkek – 1 kadın, engelli aday kontenjanı dahilinde ise 3 erkek 2 kadın olmak üzere toplam 50 öğrenciyi özel yetenek sınavı ile kabul edecek.

Başvurular Online Olarak Alınacak

Adaylar 2020-2021 eğitim-öğretim yılı NEVÜ Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Bölümü için başvurular 10-19 Ağustos 2020 tarihlerinde online olarak http://aday.nevsehir.edu.tr  adresi üzerinden yapılacak.  

Adaylar kayıt sonunda alacakları kendilerine ait imzalı başvuru formunu ve başvuru belgelerini en geç 01 Eylül 2020 tarihi saat 17:00’e kadar NEVÜ Spor Bilimleri Teknolojisi Yüksekokulu Sekreterliğine kapalı zarf içerisinde elden ya da iadeli taahhütlü posta veya kargo yoluyla ulaştıracak. Online başvuru sonuçları ve sporcu özgeçmiş puanları 04 Eylül 2020 tarihinde https://nevsehir.edu.tr/tr ve https://sporbilimleri.nevsehir.edu.tr/tr adreslerinden ilan edilecek. Sporcu özgeçmiş puan itirazları ise 08 Eylül 2020 tarihine kadar kabul edilerek, yapılacak değerlendirmeler sonunda itirazlar 09 Eylül 2020 tarihinde duyurulacak.

Özel yetenek sınavı yerleştirme puanları da 11 Eylül 2020 tarihinde açıklanacak. 

Koordinasyon Parkuru Uygulanmayacak!

2020-2021 eğitim-öğretim yılı NEVÜ Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Bölümüne yapılacak başvurularda özel yetenek sınavının bileşenlerini temel yeterlilik testi (TYT), orta öğretim başarı puanı ve spor özgeçmişi oluşturacak. Önceki yıllarda özel yetenek sınavı bileşenlerinden biri olarak değerlendirmeye alınan uygulama sınavı (koordinasyon parkuru) bu yıl dünya ve ülke genelinde yaygın olan covid-19 salgını nedeniyle yapılmayacak.

2020-2021 Eğitim-öğretim yılı için Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Bölümü Özel Yetenek Sınav Kılavuzuna aşağıdaki linkten ulaşılabilir. 

2020 Özel Yetenek Sınav Kılavuzu

 Adaylar aşağıda yer alan link üzerinden sisteme giriş kayıtlarını gerçekleştirdikten sonra başvurularını yapabileceklerdir.

http://aday.nevsehir.edu.tr

Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu Tanıtım Videosunu İzle

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.