Nevşehir Haber

TÜRK EĞİTİM SEN MEM’DEKİ EN ÜST BÜROKRATİK ÜYESİNİ İZMİR’E YOLCU ETTİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
TÜRK EĞİTİM SEN MEM’DEKİ EN ÜST BÜROKRATİK ÜYESİNİ İZMİR’E YOLCU ETTİ
365
18 Temmuz 2020 - 14:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

TÜRK EĞİTİM SEN MEM’DEKİ EN ÜST BÜROKRATİK ÜYESİNİ İZMİR’E YOLCU ETTİ.

 Türk Eğitim Sen Nevşehir şubesi ve Ürgüp ilçe temsilciliği, Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde şube müdürü olarak görev yapan Nilay Gökdeniz hanımefendinin İzmir Konak ilçe milli eğitim müdürlüğü kadrosuna şube müdürü olarak atanması üzerine Ürgüp’te bir araya gelerek teşekkür plaketi takdimi yaparak yolcu ettiler. Türk Eğitim Sen İl yönetim kurulu, ilçe yönetim kurulu ve MHP ilçe eski başkanı Mustafa Öz’ün bir araya geldiği organizasyonda Ürgüp eğitimi de değerlendirildi.

 Türk Eğitim Sen Nevşehir şube başkanı Tayfur Urgenç yaptığı konuşmada İlimizin, Ürgüp ilçemizin eğitimine sunduğu katkı ve oluşturduğu farkındalıktan dolayı ayrıca sendikamızın kurumsallaşmasına sunduğu katkı ve önerilerden dolayı Nilay hanıma teşekkür ediyoruz. İnşallah Türk Milli Eğitimine katkılarını İzmir’de devam ettirecektir. İlimizde 6.5 yıldır görev yapan Nilay hanım duruşu ile her zaman doğrudan yana olmuş, haktan yana tavır koymuştur. Özellikle 2014 sonrası yönetici değerlendirmelerindeki dik duruşu ile adamlık dersi vermiştir. Bugün Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki en üst yöneticimiz sadece bir tane idi. Onu yolcu ediyoruz. Dedi.

Türk Eğitim Sen İlçe temsilcisi Hasan Fındıklı devlet adamlığı tecrübesi ile ehliyet ve liyakat doğrultusunda Ürgüp ilçemize yaptığınız hizmetlerden dolayı Nilay hocamıza teşekkür ederiz, dedikten sonra Ürgüp ilçemize özgü sürahi hediye etti.

Şube Müdürü Nilay Gökdeniz Nevşehir’de bu güzel ilçemiz Ürgüp’ten güzel insanları bırakarak buruk ayrılıyorum, dostlarıma, arkadaşlarıma, Ürgüp’teki eğitim çalışanlarına teşekkür ediyorum. Hep birlikte ülkemize ve çocuklarımıza hizmet etmenin gayretiyle vazifemizi yerine getirdik. Burada vazifemizi ifa ederken karşılaştığım zorluklarda bana her zaman destek olan bu ekibe müteşekkirim. Diyerek duygu ve düşüncelerini ifade etti.

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.