Nevşehir Haber

URGENÇ; EĞİTİM ÇALIŞANLARI ÜZERİNE DÜŞENİ FAZLASI İLE YERİNE GETİRMEKTEDİR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
URGENÇ; EĞİTİM ÇALIŞANLARI ÜZERİNE DÜŞENİ FAZLASI İLE YERİNE GETİRMEKTEDİR.
72
15 Ocak 2021 - 10:44
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türk eğitim Sen Nevşehir şube başkanı zaman zaman salgın kuralları çerçevesinde yaptığı kurum ziyaretlerinde yaptığı istişarelerde gördüğü durumla ilgili eğitim çalışanlarının büyük bir emek ve fedakarlıkla üzerine düşen sorumluluğu yerine getirdiğini belirtti.

Tes. Nevşehir şube başkanı Tayfur Urgenç yaptığı açıklamada; H.Rasim Uzer Özel Eğitim Meslek Okulunda kurum müdürümüz Yusuf Çağlayan hocamızı ziyaret ederek eğitim ve eğitimcinin gündemini değerlendirdik. Uzaktan eğitime tüm öğretmenlerimiz büyük bir özveri ile iştirak ederek eğitimi gerçekleştirmektedirler. Öğrencilerimizin %97sinin uzaktan eğitime katıldıklarını öğrendiğiniz kurumumuzun ve öğretmenlerimizin çalışmaları takdire şayandır. Diyerek kurum ziyaretlerinde gördüğü durumu basın mensupları ile paylaştı. Urgenç; Salgın sürecinde sağlık çalışanları ve eğitim çalışanları büyük bir özveri ile üzerlerine düşen sorumluluğunu fazlası ile yerine getirmektedirler. Günlük 7 saat bilgisayar karşısında hem ders anlatmak hem de öğrencileri motive ederek onları derse ve hayata konsantre etmek çok zor bir iş ancak bunu öğretmenlerimiz kendi ailelerini ve çocuklarını ihmal ederek yerine getirmektedirler. Hepsine en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Bugün özlük ve mali hakları bakımından ihmal edilen görmezden gelinen eğitimciler Türkiye’nin geleceği çocuklarımızı görmezden gelmeden büyük bir vefa örneği sergileyerek ve fedakarlıkla çalışmaktadırlar. Bazı köşe yazarları öğretmen rahata alıştı derken herhalde salgın sürecinde eğitim çalışanlarının çalışmalarından bi haberdi. Memurlarla ilgili her şeyi habere dönüştüren köşe yazan basın mensupları memurların ekonomik durumu ile ilgili dünya gündeminde ve Türkiye’de birinci sırada yer alan maaş yetersizliklerini herhalde patronlarından izin alamadıkları için gündeme getirip paylaşamadılar. Dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.