Nevşehir Haber

Urgenç’ten MHP İl başkanı Kaya’ya Hayırlı olsun ziyareti

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Urgenç’ten MHP İl başkanı Kaya’ya Hayırlı olsun ziyareti
275
14 Ekim 2020 - 19:44
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Urgenç’ten MHP İl başkanı Kaya’ya Hayırlı olsun ziyareti

TüRK EĞİTİM SEN; MHP İL BAŞKANI KAYA VE MERKEZ İLÇE BAŞKANI GÖĞDEMİR’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.

Türk Eğitim Sen Nevşehir şube başkanı Tayfur Urgenç ve başkan yardımcısı Memiş Bülbül hafta sonu yapılan seçimle yeniden il başkanı seçilen İlhan Kaya’ya ve MHP merkez ilçe başkanı Gökhan Göğdemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, yeniden seçilen başkanlara ve yönetim kurulu üyelerine başarılar dilediler.

İL BAŞKANI KAYA’YA İLK RESMİ ZİYARET TÜRK EĞİTİM SEN’DEN OLDU.

Türk Eğitim Sen İl Başkanı Tayfur Urgenç yaptığı açıklamada MHP Nevşehir İl Başkanlığına demokratik bir yarıştan sonra yeniden il başkanı seçilen Sayın İlhan Kaya başkanımızı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Mhp il Başkanımız İlhan Kaya nezdinde yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek başarı dileklerimizi ilettik. Asker Atatürk biblosunu hediye ettik. Diyerek sözlerini Başbuğ Alparslan Türkeş’in birlik ve çalışmak temalı şu sözleri ile tamamladı.

“Davalarımızın çözümü kendimize dönmek, sarsılmaz bir birlik halinde el ele vermek ve geceli gündüzlü çalışmaya girişmekle mümkündür.”

İl başkanı Kaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu döneme ustalık dönemim olarak nitelendiriyorum. Üç hilali burçlara dikmek için çalışmaya ve mücadeleye devam edeceğiz. STK’larla iş birliği ve istişare içerisinde vatandaşların sorunlarını çözmeye devam edeceğiz. Biz milliyetçi ve Atatürkçü çizgide faaliyet gösteren sendikamızın ve üyelerinin ortaya koyduğu problemleri siyasi çizgide dile getirip çözümlemeye devam edeceğiz. dedi.
GÖĞDEMİR; TÜRK EĞİTİM SEN’İN DURUŞUNU VE MÜCADELESİNİ ÖNEMSİYORUZ.

MHP merkez ilçe yönetimini ziyarete ilişkin açıklama yapan başkan Urgenç; MHP Merkez İlçe Yönetim Kurulu başkanlığını ziyaret ederek yeniden MHP merkez ilçe başkanı seçilen Gökhan Göğdemir başkanı ve başkanımızın nezdinde yönetim kurulunu tebrik edip başarılar diledik. Selam ile başlayan hasbihalimizi Ne Mutlu Türk’üm Diyene! Diyerek tamamladık. Dedi. Sözlerini Galip Erdem’in “Biz, Türk milletini gerçekten sevenlerin, birbirlerini de sevmeğe mecbur olduklarını anlatmağa çalışıyoruz. Hepsi bundan ibarettir.”Sözleri ile tamamladı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.