Nevşehir Haber

YANAR, “TURİZMİN DÜNYAYA AÇILAN KAPISI 66 YAŞINDA”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
YANAR, “TURİZMİN DÜNYAYA AÇILAN KAPISI 66 YAŞINDA”
91
20 Temmuz 2020 - 9:17
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 YANAR, “TURİZMİN DÜNYAYA AÇILAN KAPISI 66 YAŞINDA”

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar, “Tarih, doğa ve kültür hazineleri ile adeta  turizmin dünyaya açılan kapısı olan Kapadokya’nın başkenti şehrimizin kuruluşunun 66. yılı kutlu olsun” dedi.

Nevşehir’in Bakanlar Kurulu kararı ile 20 Temmuz 1954 yılında il haline getirilmesinin 66. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan AK Parti İl Başkanı Yanar, “Böylesine güzel bir günde Kültür ve Turizm Bakanımız sayın Mehmet Nuri Ersoy’un katılımlarıyla Nevşehir Belediyemiz tarafından Türkiye ve dünya turizmine yeni bir destinasyon katacak Tarihi Kayaşehir ve Nevşehir Kalesi’nin açılışının yapılması büyük bir anlam kazandıracaktır. Açılışımıza tüm halkamızı davet ediyorum.  Hükümetimiz, Vekillerimiz, Belediye başkanlarımız ve tüm teşkilatlarımızın çabası ile şehrimize hizmetlerin en güzelini almaya devam edeceğiz. ” diye konuştu.

 AK Parti İl Başkanı Yanar, Orta Anadolu’da Batı ile Doğu’yu birbirine bağlayan ana yollardan birine sahip olan Nevşehir’in,  sadece birkaç yıllık geleceğini değil, yüzyıllık ihtiyaçlarını da göz önüne alarak hedefler belirlediklerine dikkat çekti.

Yanar, mesajında daha şunları kaydetti:

“18 yıllık Hükümetimiz döneminde Nevşehir’in modern ve çağdaş bir kent görünümüne kavuşması için, belediyemiz ve tüm teşkilatlarımızla birlikte büyük emekler verdik. Halkımızın istek ve beklentilerinin de Nevşehir’in sahip olduğu değerler ışığında hızlı bir gelişme ve kalkınma hamlesi içerisinde olması da bizleri daha da bir cesaretlendirmektedir. AK Parti hükümetimizle birlikte birbiri ardına ortaya konulan yatırımlarla bir yanda çevresel düzeyde alt yapının daha dinamik hale getirilmesi ve buna bağımlı olarak da üst yapıda da çevre ile uyum içerisinde, modern ve çağdaş yapılanmaya gidilmektedir. Nevşehir her alanda hizmetlerin en iyisine layıktır. Nevşehir için önümüzün açık olduğunu tüm içtenliğimle ifade ediyorum. Her geçen gün her alanda artan potansiyellerimiz, bizleri daha güçlü ve daha dinamik hale getirmektedir. Nevşehir’in geleceği daha da aydınlık olacaktır. Nevşehir’imizin 20 Temmuz 1954’te Bakanlar Kurulu kararı ile il oluşunun 66. yılını kutluyor, değerli vatandaşlarımıza saygılar sunuyorum.” 

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.